O nás

  • Stavební společnost EVT Stavby s.r.o. byla založena na podzim roku 1996 v období masivního nástupu výstavby telekomunikačních sítí. V průběhu vývoje společnosti došlo k rozšíření aktivit na celé spektrum stavebních činností. S tímto rozvojem jsou spjaty organizační a personální změny v oblasti řízení a výroby za účelem získávání kvalifikovaných odborníků a aplikování nejnovějších technologií. Na tomto základě pokračuje dynamický rozvoj společnosti.
  • Předností společnosti EVT Stavby je realizace a dokončování staveb s precizním provedením všech detailů stavebních objektů, použití kvalitních materiálů, poskytování vysokých garancí na provedené dílo, individuální přístup k zákazníkovi, stabilní partnerství, kreativita a charakterní jednání. Ukazatelem perspektivního rozvoje a úspěšného řízení společnosti je každoroční nárůst výkonnosti vyjádřený meziročním zvyšováním objemů realizovaných stavebních prací.
  • Stavební společnost EVT Stavby s.r.o. je střední společnost, která zaměstnává 80 „kmenových“ pracovníků a cca až 40 externích spolupracovníků. Disponuje moderním vozovým parkem, který je tvořen především dopravními prostředky a stroji na zemní práce. Společnost provádí generální dodávky staveb, novostavby a rekonstrukce v oborech inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, průmyslových staveb a staveb občanské a technické vybavenosti.

Administrativní budova

Administrativní budova

Výrobní a skladové prostory

Výrobní a skladové prostory

Půjčovna nářadí

Půjčovna nářadí

Zámečnická dílna a autodílna

Zámečnická dílna a autodílna