Developerské projekty

Vážení obchodní přátelé, v současné době prostřednictvím našich dceřiných společností připravujeme developerské projekty, kterými si dovolujeme nabídnout volné zasíťované pozemky k individuální výstavbě rodinných domů, bydlení v řadových rodinných domech nebo v nových bytech v bytovém domě ve Svitavách.

Jedná se o tyto lokality:

  • Obec Vendolí, 
  • Obec Kamenná Horka,
  • Svitavy, Stará kolonie,
  • Svitavy, Bytový dům Svitavská, 
  • Obec Bořetice, Jihomoravský kraj,
  • Město Velké Pavlovice, Jihomoravský kraj.
Kontakní osoba: Bc. Helena Antošová, MSc
 

 

Lokalita k.ú. Bořetice

Připravujeme do nabídky k prodeji předposlední soubor 6 zastíťovaných pozemků, určených pro výstavbu řadových rodinných domů. Pozemky jsou situovány ve východní části obce Bořetice, lokalitě "Panské" v zastavitelném a katastrálním území Bořetice u Hustopečí, okres Břeclav.

Lokalita "Panské" Bořetice  nabízí naprosto výjimečné stavební parcely v exkluzivní lokalitě s nádherným výhledem na Kraví horu, kde se nad početnou řadou vinných sklepů zvedají kopce úrodných vinohradů.

Jedná se onovou obytnou lokalitu ve vyhledávané vinařské obci, která disponuje dobrou občanksou vybaveností. Je zde mateřská škola, základní škola, obecní úřad, pošta, ordinace, obchod, dětské hřiště, restaurace, hotel a penziony, turistické a informační centrum.

Obec Bořetice se nachází nedaleko města Velké Pavlovice, kde je rovněž veškerá občanská vybavenost. Z Bořetic se dostanete autem do Lednice za 22min, do Břeclavi za 25min a do Brna za 39min. Dálnice D2 je dostupná v Podivíně nebo Hustopečích.

Na lokalitu "Panské" Bořetice je zpracováná územní studie, kterou je potřeba dodržet při výstavbě řadových rodinných domů. Ke stažení je na stránkách Městského úřadu Hustopeče, odboru územního plánovování pro obec Bořetice a lokalitu "Panské" Bořetice nebo na vyžádání u realitní makléřky.

Pro více informací kontaktujte realitní makléřku paní Helenu Antošovou, tel.: + 420 775 125 509, e-mail: helena.antosova@evtreality.cz.

 

Lokalita k. ú. Velké Pavlovice

Nabízíme zasíťované pozemky určené pro bydlení v samostatně stojících rodinných domech, které jsou situovány v jížní části města Velké Pavlovice (ulice Tovární) zastaveitelném a katastrálním území Velké Pavlovice, okres Břeclav.

Jedná se o novou obytnou lokalitu ve vyhledávané vinařské obci, která disponuje dobrou občanskou vybaveností. Je zde mateřská škola, základní škola, gymnázium, městský úřad, pošta, ordinace, obchody, dětské hřiště, restaurace, hotel a penziny, tursitické a informační cetrum. Výhodou této nabídky je vydané kolaudační rozhodnutí na technickou a dopravní infrastrukturu a vydané stavební povolení pro výstavbu typového rodinného domu dle vypracované projektové dokumentace. Noví majitelé mohou tak začít ihned stavět.

Nejen víno a meruňky jsou jediným symbolem zdejšího kraje. V obci je bohaté kulturní, sportovní a vinařské vyžití.

Nedaleko Vekých Pavlovic je sjezd na dálnici D2, odkud se dostanete do Lednice za 20min, do Břeclavi za 25min a do Brna za 38min.

Pro více informací kontaktujte realitní makléřku paní Helenu Antošovou, tel.: + 420 775 125 509, e-mail: helena.antosova@evtreality.cz.

 

Pohled

Pohled

Návrh obývacího pokoje

Návrh dětského pokoje

 

Návrh ložnice

Lokalita v obci Kamenná Horka

V obci Kamenná Horka plánujeme zasíťování lokality a výstavbu 3 samostatně stojících rodinných domů a 1 dvojdomu.

Lokalita v obci Vendolí

Stavební práce jsou v současné době z technických důvodů pozastaveny. Práce budou opět obnoveny na jaře roku 2023. Předpokládaný prodej v první polovině roku 2023.

Součástí lokality v obci Vendolí budou pozemky pro individuální výstavbu 28 samostatně stojících rodinných domů, 16 řadových domů a 12 dvojdomů.

 

Pro více informací kontaktujte realitní makléřku paní Helenu Antošovou, tel.: + 420 775 125 509, e-mail: helena.antosova@evtreality.cz.

 

 

Svitavy, bytový dům Svitavská

V blízkosti centra města Svitavy nabízíme k prodeji moderní byty do osobního vlastnictví v rámci developerského projektu Bytový dům Svitavská, s vlastním balkónem či terasou, parkovacím stáním, zděným sklepem a připojením objektu na optickou síť a kompletní infrastrukturu.

Najdete zde celkem 7 nadzemních podlaží. K dispozici je celkem 44 bytových jednotek (1+kk, 2+kk a 3+kk).  V 1. NP jsou navržena krytá garážová stání a společné prostory včetně prostoru pro základní vybavenost (zděné sklepní kóje, místnost pro kola a kočárky). Obytná podlaží se nachází od 2. NP po 7. NP. Byty jsou prováděny ve vysoké kvalitě ve variantě standard. Ke každému bytu náleží balkón nebo terasa, parkovací místo buď kryté nebo venkovní a zděný sklep. Byty se prodávají ve fázi hrubé stavby a budou dokončeny v roce 2023. Energetická náročnost budovy – B: velmi úsporný.

Okna a balkonové dveře jsou plastová s izolačním dvojsklem. Podlahové krytiny v obytných místnostech jsou z PVC v dekoru dřeva v odstínu světle šedé barvy. V koupelně a na WC zase dlažba a obklady v provedení kombinace světle a tmavě šedé barvy. Byty jsou vytápěny podlahovým topením. Systém je doplněn o prostorové termostaty v obytných místnostech. Zdroj tepla je zajištěn z centrální kotelny. Navržena je výměníková stanice pokrývající tepelný příkon pro vytápění, pro nucené větrání a pro potřebu teplé užitkové vody. Bytové jednotky jsou větrány větrací jednotkou s rekuperací tepla a ohřevem vzduchu.

Pro více informací kontaktujte realitní makléřku paní Helenu Antošovou, tel.: + 420 775 125 509, e-mail: helena.antosova@evtreality.cz, případně využijte webových stránek www.bdsvitavska.cz.

 

Svitavy, Stará Kolonie

Na projekt pod názvem „Svitavy, Stará kolonie – technická a dopravní infrastruktura“, který připravuje dceřiná společnost Stilla a.s. společně s Městem Svitavy je vydané územní rozhodnutí i stavební povolení. Nyní práce pokračují na přípravě dokumentace pro výběr zhotovitele stavby v podrobnosti pro provedení stavby. Předpokládané zahájení výstavby inženýrských sítí je druhá polovina roku 2023.

Pro více informací kontaktujte realitní makléřku paní Helenu Antošovou, tel.: + 420 775 125 509, e-mail: helena.antosova@evtreality.cz.